fbpx

HASENE, SRI LANKA’DA 26 AİLEYE UMUT OLDU

hasene 2 Temmuz 2024

 HASENE Uluslararası İnsani Yardım Derneği, zekât çalışmaları kapsamında Sri Lanka’daydı. Ekip, farklı alanlardaki ihtiyaçları tespit ederek ailelere yönelik çeşitli destek paketleri sağladı.


26 Ailenin Kapısı Çalındı

HASENE International e. V.

Kreissparkasse Köln
IBAN: DE80 3705 0299 0149 2890 54
BIC: COKSDE33XXX

Hasene ekibi, 26 ailenin içinde bulundukları zor durumlardan kurtulmalarına yardımcı olmak amacıyla Sri Lanka’ya giderek önemli bir yardım çalışması gerçekleştirdi

Sağlık sorunları yaşayan ailelere tıbbi yardımlar ulaştırılırken, ticaretle uğraşan ailelere işlerini yeniden kurabilmeleri için gerekli destekler verildi. Tarım ve çiftçilikle geçinen aileler de unutulmayarak bu alanlarda ihtiyaç duydukları malzeme ve eğitim desteği sağlandı.

Hasene ekibi, geleceğimizin teminatı olan çocuklar ve gençleri de ihmal etmeyerek onların eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için önemli adımlar attı. Eğitim materyalleri, burslar ve okulların iyileştirilmesine yönelik çalışmalar yapıldı.

Bu anlamlı proje ile Hasene ekibi, Sri Lanka’daki ihtiyaç sahiplerine umut oldu ve onların daha iyi bir geleceğe adım atmalarına katkıda bulundu.